Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Zapraszamy do skorzystania ze sprzętu znajdującego się w naszej pracowni krawieckiej w trybie “maszyny na godziny”.

„Maszyny na godziny” mają ułatwić dostęp do wydajnych, nowoczesnych technologii każdemu, kto ma więcej ambicji niż pieniędzy. Za stosunkowo niskie opłaty masz dostęp do urządzeń, które umożliwią realizację wielkich marzeń, zwiększą wydajność i poprawią jakość. Przeniosą Cię na wyższy poziom szycia. Łatwo, tanio i bez inwestycyjnego ryzyka sprawdzisz, czy opłaca się inwestować w nowoczesne maszyny i technologie.

Aby skorzystać z tej możliwości wystarczy zarezerwować dogodny termin. Nie ma ograniczeń dotyczących konkretnego typu maszyny. Można szyć na owerloku lub maszynie wieloczynnościowej (lub obydwu na raz).

Koszt to 10 zł za godzinę (rozliczana co 30 min, cena dotyczy jednej osoby).

Osoba korzystająca ze sprzętu ma do dyspozycji (poza wieloczynnościowymi maszynami do szycia i owerlokami) pracownię wraz z wyposażeniem stałym (stół, stanowisko prasowalnicze, nożyczki itp.). W nici, tkaniny, pasmanterię, napoje i jedzenie zaopatruje się we własnym zakresie. Mile widziane skorzystanie z naszej kawiarni oraz sklepu.

Wyposażenie pracowni

UWAGA!!!

"Maszyny na godziny" nie są formą zajęć indywidualnych. Osoby zainteresowane dostają do dyspozycji maszyny, szyją we własnym zakresie, muszą mieć opanowane przynajmniej podstawy szycia.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl