Opcje przeglądania
Dostępność
Promocja

Serdecznie zapraszamy do uczestniczenia w naszych cyklicznych WARSZTATACH KRAWIECKICH.

 

Jak one wyglądają?

W niewielkich grupach, w miłej atmosferze i przy filiżance kawy, każdy uczestnik pracuje nad czymś innym, na swoim poziomie umiejętności, indywidualnie prowadzony przez instruktorkę szycia. Dzięki temu, że nie ma odgórnie narzuconego programu, uczestnicy sami decydują co szyją i wybierają wykrój, który następnie realizują. Prowadzący warsztaty pomaga dobrać stopień trudności projektu do poziomu zaawansowania kursanta. Szyjąc wybrany model, uczestnicy poznają niezbędne techniki krawieckie, a także uczą się rozpoznawać trudność poszczególnych fasonów, dobierać materiał do wybranego wykroju oraz dopasowywać i przekształcać wykrój do swojego pomysłu i do swojej sylwetki. Co ważne, na zajęcia może uczęszczać każdy – bez względu na początkowy stopień zaawansowania. 

Zaletą naszych warsztatów jest to, że spotykamy się w małych grupach (maksymalnie 6 osób). Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, w wybrany wcześniej dzień tygodnia i trwają 2,5 godziny. Nie ma ustalonej minimalnej liczby osób – zajęcia odbywają się gdy obecny jest chociaż jeden uczestnik.

Co zapewniamy?

W przestronnej pracowni uczestnicy warsztatów mają do swojej dyspozycji:

  • ogromny stół krojczy (2.6 m x 1.6 m),
  • ponad 10 maszyn do szycia różnych typów (mechaniczne, komputerowe i hafciarkę, owerloki, renderkę i stębnówkę),
  • profesjonalny stół do prasowania z żelazkiem firmy Comel,
  • wyposażenie dodatkowe tj. manekiny krawieckie, magazyny z wykrojami, narzędzia (nożyczki, noże krążkowe i maty, radełka, prujki, igły szpilki itp.),
  • materiały: papier do wykrojów, flizelina, nici, guziki, zamki, gumy, taśmy ozdobne.

A więc wszystko, oprócz tkanin, co jest potrzebne do rozpoczęcia/kontynuowania przygody z krawiectwem. Tkaniny można kupić na miejscu lub przynieść ze sobą zakupione gdzie indziej (współpracujemy z paroma wrocławskimi sklepami z tkaninami).

Ponadto każdy uczestnik warsztatów może liczyć na pyszną kawę lub herbatę, a przede wszystkim przyjazną i kreatywną atmosferę.

Pakiet podstawowy to 4 spotkania, które można następnie przedłużyć o kolejne pakiety. Dla osób kontynuujących warsztaty bez przerywania ciągłości oferujemy specjalne rabaty. Do każdej z grup można dołączyć w dowolnym momencie, pod warunkiem, że jest wolne miejsce w wybranej grupie. Warsztaty odbywają się od poniedziałku do piątku; w godzinach porannych, popołudniowych i wieczornych. A co jeśli uczestnik warsztatów wyjeżdża np. na urlop albo zachoruje mu dziecko (lub mąż/żona)? Nic nie szkodzi – po prostu „przeskakuje” te zajęcia i kontynuuje je w kolejnym tygodniu bez utraty opłaty. Nieobecność można również „odrobić” w innym terminie. Warunkiem jest wcześniejsze poinformowanie prowadzącego zajęcia.

Instruktor szycia prowadzi dziennik, w którym zapisuje obecności oraz indywidualny program każdego uczestnika warsztatów. W ten sposób dbamy, aby każdy uczestnik warsztatów nabył odpowiednie umiejętności, czyli:

  • nauczył się obsługi maszyny do szycia i owerloka,
  • nauczył się podstawowych technik szycia,
  • nauczył się posługiwania wykrojami (przygotowanie szablonów, krojenie),
  • uszył wybrane przez siebie rzeczy - liczba zrealizowanych projektów zależy od stopnia zaawansowania uczestnika warsztatów i liczby spotkań.

 

Ceny warsztatów krawieckich:

Rodzaj zajęć: Opis Cena
Pakiet podstawowy 4 spotkania** (1-4) 230 zł*
Pierwsza kontynuacja: kolejne 4 spotkania (5-8) 220 zł*
Druga kontynuacja: kolejne 4 spotkania (9-12) 210 zł*
Karnet miesięczny: kolejne 4 spotkania (13 i więcej) oraz ‘nieograniczony’ dostęp do pracowni*** 200 zł*
Jednorazowe spotkanie: 2,5 godziny (w godzinach warsztatów) 66 zł*

*cena nie zawiera ceny tkanin, brutto (z VAT)
**spotkanie raz w tygodniu po 2,5 godziny
*** również poza godzinami warsztatów, pod warunkiem, że w pracowni jest wolne miejsce przy maszynie oraz nie jest ona używana do celów komercyjnych

Więcej informacji na temat warsztatów znajduje się w Regulaminie Warsztatów Krawieckich.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl